Hotel Meduza Restaurant

MEDŪZA

RESTORANAS

Viešbučio restoranas su vaizdu į pušyną, vasaros terasa gali jums pasiūlyti viską – gausius pusryčius, prabangius pietus, romantišką vakarienę, puikų aptarnavimą.
Restorane ruošiami pasaulyje pripažintos itališkos virtuvės patiekalai.
Turime patirtį rengiant verslo pietus, furšetus, banketus, priėmimo vaišes, kokteilių vakarėlius, išvežamuosius furšetus.
Klientui pageidaujant, paslaugus personalas patiekalus ir gėrimus pristatys į kambarius, viešbučio terasas.

MEDŪZA

KAVINĖ

Kavinė - baras yra pirčių komplekse, tik 100 m. nuo jūros. Pro kavinės langus atsiveria vaizdas į pušelėmis apaugusias kopas ir jūrą.
Kavinė traukia ne tik savo originaliu dizainu, bet ir lietuviška, europietiška virtuve. O žiemos vakarais nuotaiką pakelia jaukią šilumą skleidžiantis židinys. Kavinėje rengiami įvairūs pobūviai, susitikimai, banketai, furšetai. Taip pat organizuojami išvežamieji banketai.
Vasarą galime pasiūlyti jau mūsų svečių pamėgtas romantines vakarienes ant jūros kranto, degant fakelams, grojant gyvai muzikai.

MEDŪZA

informacija ruošiama

Hotel contacts

Adresas

Kontininkų g. 9, Palanga, Lietuva
Tel.: +370 460 56450
Tel:. +370 460 56420
Tel:. +370 611 15068

Susisiekite

Administracija
Tel.: +370 460 56420
Pirtys, su baseinu, kavinė
Tel.: +370 460 56412

El.paštas

info@pkmeduza.lt
viesbutis@pkmeduza.lt

Sekite mus

Viešbutis Medūza

TOP

Kad svetainė veiktų tinkamai, naudojame slapukus. (daugiau informacijos)

Šio tinklalapio slapukų nustatymai yra nustatyti „leisti slapukus“, kad galėtumėte gauti geriausią naršymo patirtį. Jei toliau naudosite šią svetainę nekeisdami slapukų nustatymų arba paspausite toliau „Sutinku“, jūs sutinkate su tuo.

Uždaryti