Apgyvendinimas

Viešbutyje yra 6 – jų kategorijų kambariai: 7 standartiniai dviviečiai, 5 standartiniai triviečiai, 2 liukso dviviečiai, 10 liuksų triviečių, 1 liuksas keturvietis, 2 apartamentai. Iš jų vienas – neįgaliesiems.

Standartinis dvivietis

Nuo 49 € /naktis

16 m2 numeris su plačia dvigule lova, į jūros pusę. Į numerio kainą įskaičiuoti pusryčiai, vieta automobiliui.

DaugiauRezervuoti

Standartinis dvivietis tarp pušų

Nuo 49 € /naktis

Jaukus 14 m2 numeris su plačia dvigule lova, su vaizdu į pušyną. Į numerio kainą įskaičiuoti pusryčiai, vieta automobiliui.

DaugiauRezervuoti

Standartinis trivietis

Nuo 52 € /naktis

Jaukus 23 m2 numeris su plačia dvigule lova ir viena viengule su vaizdu į jūros pusę , dideliu balkonu. Į numerio kainą įskaičiuoti pusryčiai, vieta automobiliui.

DaugiauRezervuoti

Liuksas dvivietis + 1

Nuo 54 € /naktis

Jaukus ir erdvus 25 m2 numeris su plačia dvigule lova ir vaizdu į jūros pusę. Į numerio kainą įskaičiuoti pusryčiai, vieta automobiliui.

DaugiauRezervuoti

Liuksas trivietis

Nuo 57 € /naktis

Šviesus ir jaukus 27m2 numeris su plačia dvigule lova ir viena viengule. Nuostabiais vaizdais atsiverčiais per langus, su balkonu. Į numerio kainą įskaičiuoti pusryčiai, vieta automobiliui.

DaugiauRezervuoti

Liuksas keturvietis

Nuo 64 € /naktis

Jaukus ir erdvus 37 m2 numeris su plačia dvigule lova ir dviem viengulėmis lovomis su vaizdu į jūros pusę. Į numerio kainą įskaičiuoti pusryčiai, vieta automobiliui.

DaugiauRezervuoti

Apartamentai triviečiai + 2

Nuo 89 € /naktis

Jaukus 40m2 dviejų kambarių - miegamojo ir svetainės numeris. Turintis plačią dvigulę lovą ir vieną viengulę, vaizdu į jūros pusę. Į numerio kainą įskaičiuoti pusryčiai, vieta automobiliui.

DaugiauRezervuoti