Viešbutis „Medūza” – tai ramybės oazė. Jeigu pasiilgote jūros ošimo, pušų šlamesio, ramybės, jaukumo ir visada gryno oro – visa tai rasite apsistoję  viešbutyje „Medūza”. Tai šiuolaikinis viešbutis, esantis toliau nuo miesto centro ir tik 150 m iki jūros.

PASIŪLYMAS: kviečiame visus, ne tik viešbučio svečius atvykti ir pasimėgauti sauso hidromasažo lova – 30 min. seansas/10 EUR.

NAUJIENA: įrengta nemokama elektromobilių įkrovimo stotelė, kuria gali naudotis viešbučio svečiai.

Viešbutyje įrengti 27 kambariai: standartiniai, liukso kambariai, apartamentai. Kiekviename kambaryje yra šiuolaikinė oro paskirstymo sistema, belaidis internetinis ryšys, palydovinė televizija. Viešbutyje „Medūza“ sudarytos visos sąlygos asmenų su specialiaisiais poreikiais priėmimui – specialiai tam pritaikyti kambariai, vonios patalpos. Visi kambarių langai yra į jūros pusę arba pušyną.

SVARBU:

  • Vasaros metu nuo birželio 1 d. iki rugpjūčio 31 d. nepriimame su gyvūnais.
  • Sezono metu nuo gegužės 15 d. iki rugsėjo 15 d. – atvykus svečiams, suteikiama galimybė pasistatyti automobilį viešbučio aikštelėje už 10 EUR/para, tačiau viešbutis negarantuoja parkavimo vietų visiems automobiliams savo teritorijoje.

Jus maloniai kviečia 60-ties vietų restoranas, siūlantis puikius pasaulio virtuvės patiekalus. Jaukumą ir ramybę sukuria lyriškai skambanti muzika. Šalia esanti vasaros terasa suteikia galimybę maloniai pabūti pušų apsuptyje.

Esant pageidavimui surengti konferenciją, seminarą ar tiesiog pasitarimą, mielai pasiūlysime 60 vietų konferencijų salę, taip pat visą reikalingą techninę įrangą. Aptarnavimas bei maitinimas konferencijų metu – neatsiejama paslaugų dalis.

ADRESAS

Kontininkų g. 9, Palanga

TELEFONAS

+370 460 56420

EL. PAŠTAS

info@pkmeduza.lt

DVIRAČIŲ NUOMA

KREPŠINIO AIKŠTELĖ

VANDENS PRAMOGOS

TENISO KORTAI

150 m. IKI JŪROS

IŠVYKŲ ORGANIZAVIMAS

Apie viešbutį

Viešbutyje yra 6 – jų kategorijų kambariai: 7 standartiniai dviviečiai, 5 standartiniai triviečiai, 2 liukso dviviečiai, 10 liuksų triviečių, 1 liuksas keturvietis, 2 apartamentai. Iš jų vienas – asmenims su spec.poreikiais.

Kiekviename numeryje yra vonios/ dušo kambarys su šildomomis grindimis, palydovine (12 kanalų) televizija, darbo stalas, vėdinimo sistema, nemokamas stalo vanduo. Visi kambariai yra į jūros pusę arba į pušyną.

Viešbučio svečiams pusryčiai patiekiami restorane su vaizdu į pušyną. Pusryčių kaina įskaičiuota į kambario kainą.

* pusryčiai nuo 8.00 val. iki 11.00 val. įskaičiuoti į kambario kainą

* Nuolaidos nesumuojamos

* Informuojame, kad Palangos savivaldybės taryba nustatė vietinę rinkliavą už naudojimąsi Palangos kurorto viešąja infrastruktūra. Nuo 2023 m. liepos 10 d. vietinės rinkliavos dydis – 2€ už kiekvieną nakvynę vienam asmeniui. Už vaikus iki 18 metų rinkliava nerenkama. Šis mokestis į kambario kainą įskaičiuotas dviems asmenims.

Kainų lygiai:

  • 1- as lygis – liepos 1 d. iki rugpjūčio 27d.,
  • 2- as lygis – gegužės 9 d. – birželio 30 d., rugpjūčio 28 d. – rugsėjo 10 d.
  • 3- as lygis rugsėjo 11 d. – gegužės 10 d. (išskyrus viena naujametinė naktis)

Papildoma lova: – 25 Eur.

Į kainą įskaičiuoti pusryčiai.

Apgyvendinimas su naminiais gyvūnais iki 10 kg – 12 Eur/naktis (ne sezono metu!)

Apgyvendinimas su naminiais gyvūnais virš 10 kg – 24 Eur/naktis (ne sezono metu!)

Atvykimas į viešbutį nuo 15.00 val., išvykimas iki 12.00 val.