Viešbutis „Medūza” – tai ramybės oazė. Jeigu pasiilgote jūros ošimo, pušų šlamesio, ramybės, jaukumo ir šviežio oro – visa tai galite rasti apsistoję mūsų viešbutyje „Medūza”. Tai šiuolaikinis viešbutis, esantis toliau nuo miesto centro ir tik 100 m nuo jūros. Viešbutyje įrengti 27 kambariai, kuriuose vienu metu gali apsigyventi nuo 73 iki 86 žmonių. Siūlome šešių tipų kambarius – standartinius dviviečius, standartinius triviečius, liukso dviviečius, liukso triviečius, liukso keturvietį ir dviejų kambarių apartamentus. Dauguma kambarių yra į jūros pusę, keli kambariai su vaizdu į nuostabų pušyną. Kiekviename kambaryje įrengta palydovinė televizija, belaidis internetas.

Jūsų paslaugoms įrengti 27 kambariai, kuriuose vienu metu gali apsigyventi 73-86 svečiai. Kambarių įvairovė: standartiniai, liukso kambariai, apartamentai – suteiks Jums puikią galimybę rinktis. Kiekviename kambaryje yra šiuolaikinė oro paskirstymo sistema, belaidis internetinis ryšys, palydovinė televizija. Viešbutyje „Medūza“ sudarytos visos sąlygos asmenų su specialiaisiais poreikiais priėmimui – specialiai tam pritaikyti kambariai, vonios patalpos. Visi kambarių langai yra į jūros pusę arba pušyną.

Jus maloniai kviečia 60-ties vietų restoranas, siūlantis puikius pasaulio virtuvės patiekalus. Dideli langai suteikia galimybę maloniai pabūti pušų apsuptyje. Jaukumą ir ramybę sukuria lyriškai skambanti muzika.

Esant pageidavimui surengti konferenciją, seminarą ar tiesiog pasitarimą, mielai pasiūlysime 60 vietų konferencijų salę, taip pat visą reikalingą techninę įrangą. Aptarnavimas bei maitinimas konferencijų metu – neatsiejama paslaugų dalis.

Šalia viešbučio ir tik 100 metrų nuo jūros stovi kavinė „Medūza“. Kavinėje galite paskanauti lietuviškos, europietiškos virtuvės patiekalų.

ADRESAS

Kontininkų g. 9, Palanga

TELEFONAS

+370 460 56420

EL. PAŠTAS

info@pkmeduza.lt

DVIRAČIŲ NUOMA

KREPŠINIO AIKŠTELĖ

VANDENS PRAMOGOS

TENISO KORTAI

150 m. IKI JŪROS

IŠVYKŲ ORGANIZAVIMAS

Apie viešbutį

Viešbutyje yra 6 – jų kategorijų kambariai: 7 standartiniai dviviečiai, 5 standartiniai triviečiai, 2 liukso dviviečiai, 10 liuksų triviečių, 1 liuksas keturvietis, 2 apartamentai. Iš jų vienas – neįgaliesiems.

Kiekviename numeryje yra vonios/ dušo kambarys su šildomomis grindimis, palydovine (12 kanalų) televizija, telefonas, darbo stalas, vėdinimo sistema, nemokamas stalo vanduo. Visi kambariai yra su vaizdu į jūrą arba pušyną.

Viešbučio svečiams pusryčiai patiekiami restorane su vaizdu į pušyną. Pusryčių kaina įskaičiuota į kambario kainą.

* pusryčiai nuo 8.00 val. iki 11.00 val. įskaičiuoti į kambario kainą

* Nuolaidos nesumuojamos

* Informuojame, kad Palangos savivaldybės taryba nustatė vietinę rinkliavą už naudojimąsi Palangos kurorto viešąja infrastruktūra. Nuo 2016 m. balandžio 1 d. vietinės rinkliavos dydis – 1€ už kiekvieną nakvynę vienam asmeniui. Už vaikus iki 18 metų rinkliava nerenkama. Šis mokestis į kambario kainą įskaičiuotas dviems asmenims.

Kainų lygiai:

  • 1- as lygis – liepos 1 d. iki rugpjūčio 27d.,
  • 2- as lygis – gegužės 9 d. – birželio 30 d., rugpjūčio 28 d. – rugsėjo 10 d.
  • 3- as lygis rugsėjo 11 d. – gegužės 10 d. (išskyrus viena naujametinė naktis)

Papildomos lovos: suaugusiems – 26 Eur , vaikams iki 12 metų – 13 Eur

Į kainą įskaičiuoti pusryčiai.

Apgyvendinimas su naminiais gyvūnais iki 10 kg – 12 Eur/naktis

Apgyvendinimas su naminiais gyvūnais virš 10 kg – 24 Eur/naktis

Atvykimas į viešbutį nuo 15.00 val., išvykimas iki 12,00 val.